LESHOJ DHOME ME QIRA

Jepet me qera nga: minirja 13 Sht 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
leshoj dhomen me qera per 3 cimere vajza , dhoma posedon 3 shtreter tv me kushte te pershtatshme dhe qmim te volitshem per banim, banesa gjendet ne Qender te Prishtines mrapa Teatrit perball Teb-Bank-es.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim