Me qira per studenta M Prishtine

Jepet me qera nga: refa 16 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Dhoma me qira, 60 Euro për studentë /punetorë (M), me të gjitha shpenzimet e perfshira ne cmim: rryme, uje, WIFI...

Ne Prishtine, afer Ambasades se Zvicrres, Hotel Ambasadorit, Kolegjeve ISPE dhe FAMA.

044 264 430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim