Urgjentisht kerkohen 3ose 2 bashkebanuese

Jepet me qera nga: Arta 01 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Urgjentisht kerkoj 3 ose 2 bashkebanuese (F). Banesa ndodhet perball Hotel Grandiot perkatesisht mbi artarine Rubin. KA 2 dhoma gjumi nje salon me kuzhine,banjo dhe ballkone. kushtet jane te mira. Pagesa mujore per persone eshte 60 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim