camera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: luli camera 14 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
bejm shiPtjen montimin instalimin e kamerave IP si dhe alarme me kabell pa kabell ne menyr shum profesionale na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim