kerkoj bashkbanuese

Jepet me qera nga: tringa 23 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj nje ose dy bashkebanuese, banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhine, gjenden ne lagjen Emshir. Qmimi per person 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim