kerkoj cimere femra

Jepet me qera nga: valon 04 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj cimere femra,jemi 3 vajza na duhen edhe dy vajza ose 3,banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin si dhe posedon te gjitha orendit shtepiake
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim