kerkoj

Jepet me qera nga: lira 11 Jan 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojm urgjentisht dy bashkebanuese(f).Banesa gjendet ne Emshir banesat e arabve.Baness ka dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhin.Çmimi 180€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim