kerkojm bashkbanuse

Jepet me qera nga: lina 24 Jan 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne lagjen e Sllovenia Sport rruga:Ilaz Kodra banesa ka dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin qmimi baneses 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim