kerkojm nje cimere/ bashkbanuese

Jepet me qera nga: Aferdita 16 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza). eshte mbetur nje vend i lire per nje cimere/bashkbanuese.
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepi gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.

Qmimi per krevat 55euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim