kerkojme dy bashkebanuesen

Jepet me qera nga: Albana 05 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
kerkojm dy bashkebanuese femra
banesa gjindet ne breg te djellit te ambullanta dhe ka te gjitha kushtet per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim