urgjent bashkebanuse

Jepet me qera nga: rita 30 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj urgjent bashkebanuse.banesa gjendet ne emshir kullat e arabve.ka dy dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin.qmimi 180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim