dhome me qera

Jepet me qera nga: Fatmir 28 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

55 EUR / muaj

Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Jap dhomen me qera per nje banore (femer) te bashkebanoj me studentet tjera.
Banesa ploteson kushtet e nevojshme dhe gjendet ne lagjen Ulpiane afer fakultetit teknik dhe te mjeksise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim