2 dhoma me qera ne Aktash ( afer hotel Afa )

Jepet me qera nga: Enver 03 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera 2 dhoma ne Aktash ( afer hotel Afa ) te mobiluara dhe me hyrje te veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim