2 dhoma me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Jahir Islami 03 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera 2 dhoma me kuzhin dhe banjo.eshte e mobiluar.Gjindet ne lagjen e spitalit afer shkolles fillore " Pavaresia ".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim