2 komplete te kauqave

Jepet me qera nga: astro 26 Mar 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim 2 komplete lir dhe mir pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim