ARTI MOLER 0.50 -m² viber+37744271219

Jepet me qera nga: Afrim Sot 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OFROJM SHËRBIME PËR GELQEROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE HOTELEVE LOKALEVE ZYREVE ETJ . KEMI NJË EKIP PROFESIONALË NË PUNËT E MOLERAIT PO ASHTU PUNOJM MONTIMIN E KNAUFIT FASADA TË MBRENDSHME LLAQE ETJ NUK KENI NEVOJ TË LARGONI MOBILET APO TI MBULONI ATO SEPSE TË GJITHA I KRYEN STAFI JON NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË SANITARIS SEPSE TË GJITHA KTO MBULOHEN DHE NUK MUND TË PIKEN PUNË KRYHEN SHPEJ MIR DHE LIR KTO SHERBIME VETËM TE NE I GJENI JU MIRPRET STAFI JON .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim