BASHKBANUESE (F)

Jepet me qera nga: Butrint Pllashniku 02 Maj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkbanuese te xhamija e mahalles se muhaxherve me kushte te mira banimi + Wi-Fi dhe rrobalarese.

044 557 227 / 049 557 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim