BLU MOON hotel per rezervime ne breg te detit ta..

Jepet me qera nga: edi 11 Krr 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR /

Komuna: Prishtinë
kemi dhoma hotelit per plazh ne tale te lezhes restorant kafe ushqime detit dhe te gjitha llojet e mishit me cilesi sherbim me kualitet te larte qetesi sherbim ne dhome cmimi i dhomes per nje nate eshte 40 euro per nje jave 260 dhe per dy jave 450 euro per rezervime mund te kontaktoni ne 0035528380059 ose ne cell 00355672879414 mund te rezervoni edhe me imail edikacaj@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim