Banes dhoma apo shtreter me qira

Jepet me qera nga: Taulant 04 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Leshoj dhoma dhe banesa me qira me dardani
Sipërfaqe: 10 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Ne lagjen darania me posht se bill clinton ka 2 dhoma te lira ka dhe banes jan te mobiluara +wifi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim