Banes me qera per femra

Jepet me qera nga: Tesantea 25 Gsh 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshojm banes me qera per studente femra,banesa ka 4 dhoma gjumi,dhoma ndejes kuzhina dhe banjo.banesa gjendet perball santes. Qmimi 50+shpenzimet. Na kontaktoni ne nr:045 557 530.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim