Banes ne rrugen muharrem fejza mati 1

Jepet me qera nga: fadil 28 Gsh 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi banes me qira te mobiluar komplet banesa eshte ne katin e 3 posedon lift dhe uj 24 ore banesa eshte ne rrugen kryesore i ka te gjitha afer me bus me furre me shitore .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim