Banesa me qira te Ulpiana

Jepet me qera nga: Miradije 04 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ulpiana C8
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne lagjen Ulpiana, me pamje kah parku dhe kandi i lojrave te femijve!
Preferohen femrat
Kontakti: Miradije nr. tel 044 115090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim