Banesa me qire

Jepet me qera nga: Asllan Kapuçi 09 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Banesa ne Dardani shumé e miré dhe e oaster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim