Banese me qira

Jepet me qera nga: Fatime 27 Shk 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR /

Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera( shtëpi me hyrje te veçantë),Banesa eshte e mobiluar,posedon nje sallon, kuzhin dhe banjo e kompletuar,ka vend edhe per parking, çmimi eshte 100 euro pa shpenzime komunale d.m.th. shpenzimet e ujit te rrymes dhe mbeturinat i paguan vet ai qe i bene keto shpenzime. Gjindet te shkolla e meseme ekonomike, te zyret e reja të zjarrëfiksave, per me shume informata lajmerohuni ne nr te tel 044 44 10 90 si dhe ne tel fiks 038 603 291, Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim