Banese me qira

Jepet me qera nga: Vlora Shabani 06 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Dielli, afer shtepise shendetit
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen per kater sturdente. Banesa ka tri dhoma, kuzhine te kompletuar dhe banjo. Ka edhe makine per larjen e rrobave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim