Banim me qera

Jepet me qera nga: Bujar 30 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Lagjja Janina mbrapa Grande store
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
banimi ka dy dhoma, nje pjese e kuzhines, banjo, hyrje te veqante dhe ka nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim