Bashkbanues

Jepet me qera nga: Uthman 03 Pri 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerjoj bashkbanues 4-5 veta meshkuj
banesa gjindet mes rethit dhe postes se vales
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim