Bashkbanuese (F)

Jepet me qera nga: edona 05 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR /

Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkbanuese femer ne lagjen e muhaxherve tek ambasada zvicrres.
Kushter jan mjaft te mira mund te vini ta shihni dhe vet.
Vetem faturen e rrymes e paguajm kurse ujit dhe berdhogut e paguajn pronaret.
Eshte vend i vezhguar nga kamerat vend i sigurt pronaret jan shum te mir .
Tani per tani jam vetem nje vajz qe jetoj ketu.
Ju lutem me therrisni ose me shkruani n'e-mail vetem gjat ores 16deri19 .
Pagesa per qira eshte 40Eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim