Bashkbanus

Jepet me qera nga: endrit 25 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
banesa gjendet ne ulpian te benidona ka keto kushte dy dhoma banjo kuszhin kraidor dhe paisje tjera shtes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim