Bejme ngjyrosje te dhomave

Jepet me qera nga: xx 17 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme Ngjyrsoje te dhomave
Kemi pervoj ne kete pune
Dhe punojme me m2
1 m2 = 0.50 cent
Te interesuar na kontaktoni ne: 045641610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim