DHOMA ME QERA PER STUDENTE (F)

Jepet me qera nga: Butrint Pllashniku 19 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap dhoma me qera per studenta (F) afer kolexhit fama, dhoma ka kushte te mira banimi +Wi-Fi dhe rrobalarese.
Kontakti : 044 557 227 ose 049 557 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim