DHOMA ME QIRA PËR VAJZA Bregu i diellit PRISHTINE

Jepet me qera nga: OMAR Dje 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Me hymje te veqant vetem per Vajza. afer Universitetit ILIRIA shtepia ka dy dhoma, kuzhine dhe banjo. oferta eshte vetem per vajza .Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet Rrym, wi-fi, uje, mbeturina, per me shum na telefono ne VIBER nr. 049283634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim