DHoma me qera per Qifte ose Femra afer fak Iliria

Jepet me qera nga: Avdyli 27 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
dhoma eshte e mobiluar dhe ka 24 ore uje si dhe WIFI gratis afer furra Qerimi 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim