Dhom e qera per 2 dhe 3 persona

Jepet me qera nga: Herri 22 Dhj 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshojm dhom me qera ne kuader te baneses per tre dhe dy persona , banesa gjindet afer postes te madhe dardani karrshi tregut te ulpianes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim