Dhom me qera ,dhe bashk babues

Jepet me qera nga: Heri 05 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhom me qera per 3 persona , ose dy, dhe kerkoj bashk babues, banesa gjindet karrshi tregut te gjelgert ulpian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim