Dhom me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: dritoni 11 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj ni vend te lir per ni femra dhoma asht 3she kat 1 dhe ka gjitha kushtet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim