Dhom me qera

Jepet me qera nga: Herri 29 Dhj 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhom me qera per 3 dhe dy persona , banesa gjiindet karrshi tregut te gjelbert t te ulpianes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim