Dhoma me qira per femra

Jepet me qera nga: Fara 28 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë

Leshoj me qira 3 dhoma gjumi me 2 ,3 dhe 4 shtreter, kuzhine , 2 banjo , Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 1.5 km larg nga qendra (10 min nga qendra) .Ne qmim perfshihen nxemja , uji, mbeturinat , interneti .
rryma etj. Opcionet tjera me marreveshje,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim