Dhoma dhe banes me qira Dardani

Jepet me qera nga: taulant 14 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
ka shtreter 50 euro dhe dhoma plus kuzhine dhe WI-FI afer stacionit te autubusav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim