Dhoma.ipet me.qera

Jepet me qera nga: banesa 02 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR /

Komuna: Prishtinë
Kerkoj dy bashkebanues meshkuj jetoj vetem ne banes dhe me.duhen dy cimera ka nje dhome te lir banesa eshte fantazi dhoma eshte fenomenal ne emshir gjindet banesa...mundesisht pres thirje srz.
100 metra katror I ka . banesa .. Me. Kuzhin me.krejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim