Dhoma me Qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Avdyli 17 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qera me kushte te mira per banim duke perfshir ngrohje qendrore,TV,internet,uj, rryme etj te gjitha te perfshira ne qmimin e cekur me posht. Per femra dhe meshkuj , per te gjithe te interesuarit gjendemi afer parkut te qytetit konkretisht ngjitur me Hotel Lyon. Ju mirepresim! viber +37744678679 viber Qmimi 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim