Dhoma me Qera per Studente

Jepet me qera nga: Benita 19 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prapa Hotel Sirius
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qera per studente. Dhomat jane pjese e nje shtepie private dhe leshohen me qera vetem per vajza. Per me shume na kontaktoni: 049 697 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim