Dhoma me qera per qift ose vajza

Jepet me qera nga: Avdyli 19 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Adresa: afer furres Qerimi 2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dhoma eshte e mobiluar,ka wifi falas si dhe 24 ore uje hyrje te veqante si dhe gjindemi afer fakultetit Iliria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim