Dhoma me qera

Jepet me qera nga: Avdyli 02 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

90 EUR / muaj

Adresa: Kodra e Diellit
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera ne Kodren e Diellit .
Dhoma ka 24 ore uje dhe po ashtu edhe wifi free .
Dhoma ka hyrje te vecante .
Gjendemi tek furra qerimi 2 (fakulltetit Iliria)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim