Dhoma me qera

Jepet me qera nga: Lindi 01 Tet 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj Dy dhoma me qera njeren per 3 dhe tjetren per dy persona , banesa gjindet afer postes te madhe dardani ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim