Dhoma me qera

Jepet me qera nga: eliot 13 Nën 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Adresa: Kodra e Diellit afer fakultetit Iliria
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera per vajze ose qift ,dhoma eshte e mobiluar si dhe ka 24 ore uje dhe wifi falasinfo :prej ores 13 deri ora 22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim