Dhoma me qera

Jepet me qera nga: Avdyli 17 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Adresa: Kodra e Diellit
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qera per qift ose studenta , dhomat jane te mobiluara dhe kane wifi dhe uje gratis 24 ore .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim