Dhoma me qera në lagjen Dardania për student dhe..

Jepet me qera nga: Jetoni 11 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
japim një dhomë me qira ,me hyrje te veqant dhoma posedon 4 shtreter , dhoma gjindet ne lagjen Dardanija te termokosi qmimi i volitshem per info 044 460 109 dhe 044 114 352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim