Dhoma me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Lokal 22 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj ,katin e shtepis me qera,ka nje dhome dite, nje dhome gjumi,koridor banjo dhe ballkon.
Banesa posedon nxemje qendrore,ne qmim jane te perfshira:uji,mbeturinat dhe nxemja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim