Dhoma me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: dhoma 22 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: dhoma
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
LESHOJ DHOMA ME QERA PER FEMRA.
NE DISPOZICION JANE DY DHOMA ME 5 SHTRETER.
GJITHEASHTU POSEDOJN DHE BANJO, KUZHIN, TREPEZARI.
CMIMI 60 € PER SHTRAT.
NE QMIM HIQEN DHE SHPENZIMET E UJIT DHE RRYMES.
DHOMAT GJINDEN AFER MENZES SE STUDENTEVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim